Använd informationen från ditt konto på LinkedIn
Släpp dina filer här
Har du minst 2 års erfarenhet av AI/ML-lösningar i produktion?
Är/har du aktiv Azure-erfarenhet senaste 12 månaderna (t.ex. Azure ML/Fabric/AI Foundry)?
Arbetar du praktiskt i Python för data/ML varje vecka (t.ex. pandas, scikit-learn eller PyTorch/TensorFlow)?
Har du MLOps-erfarenhet i produktion (deployment + monitorering av modeller i Azure ML/AKS/ACI eller motsv.)?
Har du satt upp CI/CD för data/ML (Azure DevOps eller GitHub Actions) och IaC i Azure (Terraform eller Bicep)?
Kan du vara på plats i Stockholm 1–2 dagar/vecka, starta inom 4–8 veckor och har arbetstillstånd i Sverige under uppdragstiden?
Vi på A-Talent Tech vill gärna behålla dina uppgifter i vår kandidatdatabas. Samtycker du till detta innebär det att koncernen får behandla och använda dina personuppgifter i syfte att matcha din profil med de rekryteringar vi arbetar med. Dina personuppgifter lagras i 2 år. Vi kommer endast dela dina personuppgifter med den kund som du är i en rekryteringsprocess för. Delningen kommer ske efter att du varit på intervju hos oss och givit oss OK på att fortsätta i processen för en anställning. All insamling och behandling av personuppgifter sker i enlighet med bestämmelserna i dataskyddsförordningen General Data Protection Regulation (GDPR). Du kan när som helst vända dig till oss (info@atalent.se ) och be om att dina personuppgifter ska raderas. Här kan du läsa hela vår integritetspolicy
Ett fel har uppstått, kontrollera om alla obligatoriska fält är ifyllda. Avaktivera eventuell ad-blocker.
Ett lite allvarligare fel inträffade. Vänligen försök igen senare. Avaktivera eventuell ad-blocker.
It seems like you have an active ad-blocker. This might affect the application form. Our recommendation is to turn this off for this site.